Hakkımızda | Elysium Green Suites Hotel - 02423495151
  • +90 (242) 349 51 51- 0242 349 41 41   |   Antalya, /
    Turkish English French German Russian Arabic

BİZE ULAŞIN
+90 (242) 349 51 51- 0242 349 41 41

  • Güzeloba Mahallesi 2348 Sokak No:21 Muratpaşa / Antalya
    +90(242) 349 51 51
  • Harita
  • info@elysiumgreensuites.com

Hakkımızda

Hakkımızda

O.S.K. GROUP

O.S.K. İnşaat Taahhüt Tic. ve Sanayi Ltd. Şti. 2005 yılında kurulmuştur. Şirketimiz 2005 yılında Antalya da İnşaat Sektörünün öncüsü olarak aktif bir şekilde Villa, Daire, İş Merkezi ve Residence yapımına başlamıştır. Şirketimizin amacı ; Antalya’da, yaptığımız ve yapacağımız her işte kalıcı üstünlükler sağlayarak, güvenilir bir marka olmaktır.

O.S.K. Grup faaliyetlerini genişletmiş, İnşaat işlerinin yanısıra iştirakleri ile Döviz Bürosu, Turizm, Akaryakıt İstasyonu, Hayvancılık ve Topraksız Kültürde Tarım tesislerini kurulmasıyla birlikte varlığını daha güçlü bir şekilde sürdürmeye başlamıştır.

KURUMSAL YAPI

O.S.K. Group ’un ana faaliyet konuları her türlü çeşitli inşaat, altyapı ve üst yapı işleri, sanayi tesisleri, ticari binalar, rezidence, villa, çelik yapılar inşaatı ve inşaat malzemeleri üretimidir.

O.S.K. Group 2005’ten beri dürüst, güvenilir, kararlı, liderliğimiz; hızlı ve doğru organize oluşumuz; sahiplenme, kontrol ve denetimi başkalarına bırakmayan iş ahlakımız, uzmanlığı ile gücüne güç katan zengin kadromuz ve ekibimizle; Antalya ‘nın değişik bölgelerinde iş merkezleri, villa, konut ve rezidanslar, tadilat işleri, çiftlik, sera tesisi v.b yapılar inşa ediyoruz.

 Gelişen ve değişen dünya standartlarını takip ederek analiz eden, ve bunu 12 yıllık deneyimiyle O.S.K. inşaat hizmetini her geçen gün daha da genişletmekte, hayata sadece yeni bir yaşam alanı değil, artı değerler de katmaktadır. Kısa sürede çok önemli projeleri başararak, bize güvenen iş çevrelerinin güvenlerine layık olmayı başarıp, memnuniyetlerini kazandık. 

Faaliyetlerimize ek olarak 2021 Mayis ayinda Antalya Guzeloba Lara bolgesinde acilacak olan ANTKA ELYSIUM GREEN SUITES tesisimizide ekledik ve yine her alanda oldugu gibi bu alanda da verecegimiz kaliteli hizmet ve farkli bakis acimiz ile markamizin degerine deger katip kaliciligimizi bu sektorde de devam ettirecegiz.

Vizyonumuz : Antalya’da, yaptığımız ve yapacağımız her işte kalıcı üstünlükler sağlayarak, güvenilir bir marka olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın